500.00 zł Operator wózki widłowe

Data publikacji: Luty 8, 2018
 • Miejsce: Polska

Firma Centrum Szkoleń BHP zaprasza na kurs na operatora wózków widłowych (IIWJO, 2WJO).

Kursy przeznaczone są dla osób prywatnych (indywidualnie) jak i grupowo (firma).

Celem kursu jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych. W naszych ośrodkach szkoleniowych posiadamy kilka rodzajów wózków widłowych wiodących producentów, które są cały czas dostępne dla kursantów. Są to wózki kategorii I WJO, II WJO, III WJO.

W trakcie prowadzonego szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością o klienta, bezstresowo przekazują całą posiadaną wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy.

Zajęcia praktyczne odbywają się na halach treningowych co daje nam całkowitą niezależność od warunków atmosferycznych i pozwala skupić się wyłącznie na wyznaczonych zadaniach.

Dla osób indywidualnych cena kursu wynosi 500 zł + 200 zł za egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Jako firma o zasięgu ogólnopolskim prowadzimy szkolenia dla prywatnych grup zorganizowanych, oraz firm i zakładów na terenie całego kraju, lub w naszych ośrodkach stacjonarnych. Jedynym warunkiem przeprowadzenia szkolenia poza ośrodkami stacjonarnymi jest posiadanie przez zamawiającego odpowiedniego urządzenia (wózka) lub uzgodnimy dostarczenie naszego, natomiast dojazd instruktorów jest bezpłatny.

Po kursie zakończonym egzaminem państwowym otrzymacie państwo certyfikat potwierdzający kwalifikacje w czterech językach: polskim, norweskim, niemieckim, angielskim.

W naszej firmie do każdego szkolenia na wózki widłowe dokładamy kurs magazyniera z obsługą skanera i programów magazynowych lub kurs hakowego sygnalisty zupełnie ZA DARMO!

Firma otwarta jest 6 dni w tygodniu tj. pon-sob w godzinach 8:00-20:00 co pozwala na pogodzenie pracy z kursem.

Centrum Szkoleń gwarantuje kursantom możliwość pobierania nadprogramowych godzin nauki gratis + możliwość opłacenia kursu w ratach!

Zapraszamy serdecznie!

71-126 Szczecin
ul. 26 Kwietnia 83
+48 698 922 696
+48 91 887 85 46


Strona WWW: centrumszkolen.net
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • KURS NA WCIĄGNIKI I WCIĄGARKI (IIW)
  KURS NA WCIĄGNIKI I WCIĄGARKI (IIW)
  Kursy i szkolenia - - Luty 8, 2018 600.00

  Centrum Szkoleń BHP zaprasza Państwa na kurs operatora wciągników i wciągarek. Zajmujemy się organizacją kursów na wciągarki kategorii II W, czyli wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe. Na szkoleniu ...

 • KURS NA HAKOWEGO/SYGNALISTĘ
  KURS NA HAKOWEGO/SYGNALISTĘ
  Kursy i szkolenia - - Luty 8, 2018 Proszę o kontakt

  Centrum Szkoleń BHP zaprasza Państwa na kurs hakowego/sygnalistę. Szkolenie na hakowego/sygnalistę przygotowuje do samodzielnej pracy na tym stanowisku. Na każdej budowie pojawia się coraz więcej urządzeń typu: - wózki jezdniowe - żurawie - suwnice -...

 • KURS DŹWIGI TOWAROWE/SZPITALNE (ID)
  KURS DŹWIGI TOWAROWE/SZPITALNE (ID)
  Kursy i szkolenia - - Luty 8, 2018 600.00

  Centrum Szkoleń BHP zaprasza Państwa na kurs operatora dźwigów towarowych/szpitalnych (kategoria ID). Szkolenie obejmuje wszystkie urządzenia z kat. ID Urzędu Dozoru Technicznego, czyli dźwigi towarowe i szpitalne. Szkolenie na dźwigi skierowane jest...