150.00 zł Profesjonalna pomoc drogowa z Poznania Poznań

Data publikacji: Styczeń 4, 2018
 • Miejsce: Poznań, Polska

Nasza firma realizuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w holowaniu samochodów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie poszczególne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ możemy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Elektron Group - przeprowadzki Trójmiasto, kraj i zagranica
  Elektron Group - przeprowadzki Trójmiasto, kraj i zagranica
  Motoryzacja inne - Gdańsk - Styczeń 2, 2018 99.00

  Firma Elektron Trans może pochwalić się profesjonalnymi przeprowadzkami, które miały miejsce nie tylko w zasięgu Trójmiasta, ale również całej innych europejskich krajów. Jesteśmy ekipą, która zarządza doskonale wyposażoną flotą, pozwalającą na przew...

 • Laweta - Zgorzelec, kraj, UE
  Laweta - Zgorzelec, kraj, UE
  Motoryzacja inne - Zgorzelec - Styczeń 2, 2018 100.00

  Zgorzelcka autopomoc to firma prowadząca działalność przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez cały rok. Najważniejszym zadaniem naszego przedsiębiorstwa są usługi transportowe i holowanie pojazdów, nie tylko w obszarze Zgorzelca, ale również w...

 • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans
  Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans
  Motoryzacja inne - Poznań - Styczeń 1, 2018 150.00

  Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy szeroki zakres usług, nie tylko pod kątem naprawy samochodów osobowych. Pracują u nas specjaliści, którzy są w stanie zająć się również pojazdami dostawcz...