Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/oc-includes/osclass/model/Search.php on line 509 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/oc-includes/osclass/model/Search.php on line 510 Nieruchomości - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Nieruchomości więcej / mniej opcji

1 - 20 z 390 ogłoszeń
Ogłoszenia

Ogłoszenia.szczecin.pl to duży wybór rozmaitych nieruchomości i sprawdzony sposób na szybkie nabycie, wynajęcie lub zamianę dowolnego typu lokum w Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim. Codziennie znajdziesz tu nowe oferty sprzedaży domów jednorodzinnych, bliźniaków, domków sezonowych, oraz mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, wśród których znajdują się także atrakcyjne lokale dwupoziomowe, kawalerki oraz adaptacje poddaszy. Duża rozpiętość cenowa i różnorodność ofert daje użytkownikom szczecińskiego serwisu ogłoszeniowego ogromne pole manewru i różnorodność możliwości wyboru.
Oprócz budynków i lokali mieszkalnych, znajdziesz tu również inne nieruchomości, takie jak lokale użytkowe, przeznaczone na hale, warsztaty czy sklepy. Jest tu także duży wybór ofert sprzedaży i dzierżawy działek. Korzystający z serwisu mogą przebierać w ofertach reklamujących działki wypoczynkowe nad jeziorem, działki budowlane, tereny rolnicze czy ogrody działkowe.
Ogłoszenia.szczecin.pl to także świetny sposób na wynajęcie pokoju, zamianę mieszkania, znalezienie stancji czy potencjalnych współlokatorów. Z nami sprawnie odnajdziesz najlepszą lokalizację na mieszkanie studenckie w Szczecinie, miłych i spokojnych współlokatorów, oraz najbardziej komfortowe warunki mieszkaniowe po najkorzystniejszych cenach.
Jeśli w naszej bazie ogłoszeń dotyczących nieruchomości nie ma jeszcze takiego, które w pełni odpowiadałoby twoim oczekiwaniom, zachęcamy do tego byś sam bezpłatnie dodał anons z dokładnymi informacjami na temat swoich wymagań. Jeżeli natomiast szczególnie zależy ci na czasie i pilnie potrzebujesz lokum, możesz także za niewielka opłatą wyróżnić swoje ogłoszenie na stronie, dzięki czemu zyskasz pewność, że każdy z setek korzystających ze szczecińskiego serwisu zapozna się z treścią twojej informacji.