425.00 zł Agencja Nieruchomości w Warszawie Warszawa

Data publikacji: Sierpień 10, 2018
 • Miejsce: Bielany, Warszawa, Polska

Wybierając Tur Nieruchomości zyskujesz ogromne wsparcie w trakcie całej transakcji. Możesz liczyć na pomoc w wyborze ofert, które najlepiej spełniają Twoje kryteria poszukiwania. Będziemy Ci towarzyszyć w trakcie oglądania mieszkania oraz podczas negocjacji warunków umowy. Wspomożemy Cię również podczas finalizacji transakcji, kompletując całą niezbędną dokumentację. Dzięki nam oszczędzisz czas i bezpiecznie kupisz wybraną nieruchomość.

Pracują u nas doświadczeni doradcy, którzy mają na swoim koncie setki udanych transakcji. Priorytetem jest dla nich bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie klienta, a rosnąca liczba osób, które polecają nasze biuro, jest najlepszym dowodem na to, że ich działania są niezwykle skuteczne.

Zajrzyj na naszą stronę https://tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz ogromny wybór mieszkań i innych nieruchomości z tego rejonu.


Powierzchnia: 62,5
Liczba pokoi: 2 pokoje
Poziom: 4
Budynek: apartamentowiec
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Odkupimy Twój udział w nieruchomości!  POZNAŃ, WIELKOPOLSKIE
  Odkupimy Twój udział w nieruchomości!  POZNAŃ, WIELKOPOLSKIE
  Sprzedaż - Kraków - Marzec 20, 2019 Proszę o kontakt

  Odkupię udziały otrzymane w spadku, dziedziczenia, z problematycznymi udziałowcami, problemami prawnymi. Może być do remontu, zadłużone, z kredytem itp. Proszę o kontakt. Tel: 571-360-354

 • kupię udziały w mieszkaniu w Gorzowie Wielkopolskim
  kupię udziały w mieszkaniu w Gorzowie Wielkopolskim
  Sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - Marzec 19, 2019 Proszę o kontakt

  Odkupię udziały otrzymane w spadku, dziedziczenia, z problematycznymi udziałowcami, problemami prawnymi.  Może być do remontu, zadłużone, z kredytem itp.  Proszę o kontakt.

 • Sprzedam kawalerkę
  Sprzedam kawalerkę
  Sprzedaż - Szczecin - Marzec 16, 2019 140000.00

  Sprzedam kawalerkę na Boh.Warszawy, przy Turzynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, okna wychodzą od podwórka, jest cicho i spokojnie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, łazienki, wnęki kuchennej i przedpokoju o łącznej powierzchni 19,...