Proszę o kontakt zł Biuro Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości Warszawa

Data publikacji: Czerwiec 23, 2018
 • Miejsce: Bielany, Warszawa, Polska

Szukasz mieszkania, domu lub działki w Warszawie? Chcesz bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość w stolicy? Skorzystaj z usług agencji Tur Nieruchomości i przekonaj się o skuteczności naszego działania.

Działamy na warszawskich Bielanach i Białołęce i doskonale znamy lokalne warunki rynkowe. Doradzamy, na które nieruchomości warto zwrócić uwagę, by znaleźć tę właściwą, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Znamy okolicę, więc możemy udzielić rzetelnych informacji na temat infrastruktury handlowej, komunikacyjnej i edukacyjnej w najbliższej okolicy.

W naszym zespole są doradcy, którzy mają wiedzę i doświadczenie z dziedziny nieruchomości. Mieli już okazję przeprowadzić setki udanych transakcji, nawet takich, które z pozoru wydawały się niemal niemożliwe do przeprowadzenia. Na nasze wsparcie możesz liczyć w trakcie całego procesu transakcyjnego.

Jeśli jesteś kupującym, to uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania, by znaleźć mieszkanie, dom lub działkę, które najlepiej się do nich dopasują. Uczestniczymy w oględzinach nieruchomości i pomagamy Ci w trakcie rozmów na temat ceny. Gdy zostanie osiągnięty konsensus, to przechodzimy do kolejnego etapu czyli przygotowania dokumentów do umowy.

Jeśli jesteś sprzedającym lub wynajmującym, to odwiedzamy Twoją nieruchomość, dokumentujemy jej stan na zdjęciach oraz bardzo szczegółowo opisujemy, by potencjalny zainteresowany mógł uzyskać kompleksowe informacje na jej temat. Wykorzystujemy różne działania marketingowe, by znaleźć chętnych na zakup Twojego lokum. Dzięki temu szybko docieramy do pierwszych zainteresowanych i transakcja zostaje przeprowadzona bardzo sprawnie.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona bezpiecznie. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej chwili, a setki zadowolonych klientów są najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Zapraszamy na naszą stronę tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty. Zapoznaj się z nimi i skontaktuj się z nami już teraz!
Sprawdź naszą ofertę na stronie : https://tur-nieruchomosci.pl/


Liczba pokoi: 2 pokoje
Poziom: 2
Budynek: apartamentowiec
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Mieszkanie sprzedam Nieruchomosc odrebna w okolicy Szczecin
  Mieszkanie sprzedam Nieruchomosc odrebna w okolicy Szczecin
  Sprzedaż - Kleskowo-Bukowe w okolicy Szczecin - Czerwiec 14, 2018 400000.00

  Mieszkanie sprzedam Nieruchomosc odrebna Cena 400000PLN Wlasciciel Kontakt 694014465 694543318 Kleskowo-Bukowe w okolicy Szczecin, sprzedam prywatnie mieszkanie osiem pomieszczen prywatne wejscie prywatne schody prywatna droga dojazdowa prywatna drog...

 • Darmowy serwis ogłoszeń nieruchomości z całej Polski
  Darmowy serwis ogłoszeń nieruchomości z całej Polski
  Sprzedaż - Lublin - Czerwiec 8, 2018 250000.00

  Masz nieruchomość na sprzedaż? Chcesz kupić dom, mieszkanie, garaż, a może działkę? Skorzystaj z ogólnopolskiego serwisu ogłoszeń nieruchomości, który ułatwi Ci szybką sprzedaż lub wynajem idealnego miejsca dla Ciebie. Sprzedajesz? To doskonałe miejs...

 • Mieszkanie w centrum
  Mieszkanie w centrum
  Sprzedaż - Szczecin - Czerwiec 2, 2018 240000.00

  Mieszkanie w centrum do sprzedaży 2 pokojowe z kuchnią i łazienką do sprzedaży cena 240.000 zł