36000.00 zł Działka z domem murowanym piętrowym Szczecin

Data publikacji: Kwiecień 11, 2018
 • Miejsce: Szczecin, Szczecin, Polska

Sprzedam zadbaną działkę z domem piętrowym murowanym na Wyspie Puckiej.

Parter domu składa się z pokoju z częścią jadalną ok. 15 m2, toalety ok. 2 m2, pomieszczenia technicznego 2 m2 oraz drewutni 10 m2.


Na piętrze znajduje się przestronny salon ok. 20 m2. Budynek ocieplony jest styropianem.

Za ogrzewanie domu służy piec na drewno lub inny opał, kuchenka jest podłączona do butli gazowej. W każdym pomieszczeniu jest doprowadzony prąd.

Na działce znajdują się liczne nasadzenia- krzewy owocowe, szlachetne krzewy ozdobne, pergole oraz rabaty kwiatowe, murowany taras. Wszystko zadbane i wypielęgnowane ze smakiem. Jest także możliwość zrobienia wjazdu dla samochodu lub postawienia wiaty.

Niewątpliwym plusem jest całoroczna woda oraz dodatkowa darmowa woda do podlewania. W cenie sprzedaży zostawiamy narzędzia działkowe typu kosiarka itp, lodówkę, meble oraz spory zapas drewna do palenia.

W pobliżu spokojni sąsiedzi, niektórzy mieszkają przez cały rok więc jest bezpiecznie, brama na działki jest zamykana na pilota, przystanek autobusowy ok. 200 m.

Lokalizacja idealna na odpoczynek dla rodziny, 500 metrów do Odry, 2 km do kąpieliska Dziewoklicz, po niewielkich przeróbkach może służyć jako dom do zamieszkania całoroczny.


Powierzchnia: 385
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • OKAZJA! Działka budowlana w Gryfinie 1220m²
  OKAZJA! Działka budowlana w Gryfinie 1220m²
  Sprzedaż - GRYFINO - Kwiecień 9, 2018 95000.00

  Działka budowlana o pow. 1220 m² w Gryfinie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych, garaży i budynków gospodarczych. Lokalizacja w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. ...

 • Sprzedam działke budowlaną z projektem domu D06
  Sprzedam działke budowlaną z projektem domu D06
  Sprzedaż - Szczecin - Kwiecień 5, 2018 118000.00

  Działka w pełni uzbrojona z projektem domu z garazem W Pyrzycach ul. Słoneczna/Staromiejska

 • Działki Kusocińskiego - Głowackiego - Sowińskiego
  Działki Kusocińskiego - Głowackiego - Sowińskiego
  Sprzedaż - Szczecin - Marzec 26, 2018 4950000.00

  Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” Sp. z o.o. w Szczecinie informuje, że posiada na sprzedaż w drodze przetargowej łącznie cztery nieruchomości gruntowe zabudowane, stanowiące działki nr: - 3/10 obr. 1045 Śródmieście, Szczecin przy ul....