350000.00 zł Sprzedam lokal, 90m2, Szczecin Podjuchy, dochodowy Szczecin

Data publikacji: Październik 1, 2017
 • Miejsce: Podjuchy, Szczecin, Polska

Sprzedam atrakcyjny lokal użytkowy przy ul. Smoczej (Szczecin - Podjuchy) o powierzchni 90m2, 6 pomieszczeń w tym sanitaria, duża sala sprzedażowa. Idealny na wszelkiego typu sklepy, Markety, Żabki itp. Interes bardzo dochodowy, zwłaszcza latem!
Lokal jest widoczny z ulicy, zarówno wejście jak i wielka witryna. Mieści się on na sporym osiedlu gdzie praktycznie nie ma konkurencji ani żadnych dużych sklepów. Jest to również miejsce gdzie po drodze zaopatrują się goście pola golfowego Binowo, pól namiotowych oraz jeziora Glinna i Binowo. Wyodrębniona własność, księga wieczysta. Cena do negocjacji! Zapraszam do oglądania!


Powierzchnia: 90
Poziom: Parter
Budynek: blok mieszkalny
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest


Podobne ogłoszenia

 • lokal użytkowy
  lokal użytkowy
  Sprzedaż - - Sierpień 16, 2018 120000.00

  na sprzedaż lokal użytkowy 22 m kw piwnica w centrum w/w Kaskada (galeria)ul. Św Wojciecha w w szczecinie. Koszt: 12000 zł media prąd woda, tel. 665-79943.

 • OKAZJA odsprzedam biznes w Hiszpanii
  OKAZJA odsprzedam biznes w Hiszpanii
  Sprzedaż - - Lipiec 5, 2018 Proszę o kontakt

  Na południu Hiszpanii Costa Blanca Torrevieja odsprzedam PIĘKNĄ dobrze prosperującą bar/restaurację (z pełną licencją i wypracowanymi zniżkami) działającą na lokalnym rynku od roku 2015 (wcześniej przez 12 lat znajdowała się tu pizzeria), z murowanym...

 • Umarzanie zobowiązań bankowych zabezpieczonych hipoteka.
  Umarzanie zobowiązań bankowych zabezpieczonych hipoteka.
  Sprzedaż - Kraków - Czerwiec 29, 2018 1.00

  Oferujemy fachową pomoc w umorzeniu zobowiązań bankowych zabezpieczonych hipoteką. Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi. Gwarantujemy ochronę prawną i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Działamy na terenie całej Polski....