O serwisie

Szczecińska Tablica Ogłoszeń powstała w 2008 roku,
Jego popularność powoli, ale stale wzrasta. Od początku funkcjonowania sprawdzamy odzew jaki wywołują dodawane ogłoszenia i mamy coraz lepsze rezultaty.

Obecnie codziennie użytkownicy dodają kilkadziesiąt nowych ogłoszeń dotyczących nieruchomości, pracy, motoryzacji, korepetycji, adopcji zwierząt i wszelakich usług ze Szczecina lub okolic.
Ogłoszenia w naszym serwisie można dodawać przez Internet lub za pośrednictwem poczty zwykłej (adres poniżej).

Co nas wyróżnia?

Gdy wymyśliliśmy serwis ogłoszeniowy, od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy być tacy, jak wszyscy. Jedni wymagają logowania, inni od razu chcą dostać pieniądze za wysłanego SMS-a. Gdzie indziej nie da się odnaleźć treści, bo wszystko zasłaniają pop-up'y, pop-undery, skyscrapery, banery, flayery czy inne wspaniałe wynalazki. My nie lubimy komplikować. Dlatego dodanie ogłoszenia na naszym portalu jest banalnie proste i wszystko odbywa się za pomocą jednego formularza. Oczywiście reklamy też się pojawiają, ale staramy się, aby były jak najmniej inwazyjne.

Po ciężkich początkach portal ma dobrą pozycję w wyszukiwarce Google i każde nowododane ogłoszenie bardzo szybko można odnaleźć za jej pomocą.

Szczeciński Serwis Ogłoszeniowy

Funkcjonuje kilka nazw, bo nie mogliśmy się zdecydować czy jesteśmy Szczecińską Tablicą Ogłoszeń czy Szczecińskim Serwisem (a może Portalem?) Ogłoszeniowym. Ostatecznie zawsze nas można znaleźć pod tym adresem w Internecie: www.ogloszenia.szczecin.pl

Kontakt z nami

Posiadamy numer telefonu, jeśli koniecznie chcesz z nami porozmawiać, napisz do nas e-maila, a my oddzwonimy. Generalnie najszybciej i najprościej napisać do nas wiadomość. Wtedy wiemy, że coś się dzieje. Piszcie w każdej sprawie: jeśli Wam się podoba, jeśli macie pretensje, jeśli coś nie działa lub jeśli macie dla nas propozycję życia. Nie piszcie, jeśli chcecie nam coś sprzedać, w tym celu dodajcie ogłoszenia w naszym serwisie.

Nasz e-mail: info@ogloszenia.szczecin.pl

Nr konta

Preferujemy płatności elektroniczne przez DotPay lub PayU, jeśli mimo wszystko chcesz opłacić wyróżnienie ogłoszenia przelewem tradycyjnym, wykorzystaj ten nr konta. Pamiętaj, aby podać ID ogłoszenia.
Nasz nr konta złotówkowego: 49 1140 2004 0000 3902 4539 2453 (mBank)

Zamieszczanie reklam

Na naszym portalu można zamieszczać wszelkie rodzaje reklam, jeśli jesteś zainteresowany cennikiem, wymiarami, parametrami technicznymi, napisz do nas w tej sprawie.
Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w postaci linku sponsorowanego lub w innej nietypowej formie, prosimy o kontakt.

Wydawca portalu

nazwa firmy: Crazybeaver.net Dariusz Mielniczek
adres siedziby: ul. Królowej Korony Polskiej 24, 70-486 Szczecin
NIP: 8581675659, REGON 320309304
www.crazybeaver.net