Pomoc

 1. Jak dodać ogłoszenie?
 2. Czy dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne?
 3. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?
 4. Jak usunąć ogłoszenie z naszego serwisu?
 5. Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?
 6. Zapłaciłem za ogłoszenie – dlaczego nie jest wyróżnione?
 7. Chcę zmienić treść ogłoszenia, jak mam to zrobić?
 8. Czy mogę dodać ogłoszenie do wielu kategorii?
 9. Jak powinno wyglądać poprawne ogłoszenie?
 10. Jak bezpiecznie zawierać transakcje?
 11. Ktoś inny dodał mój telefon/email do ogłoszenia, co robić?

Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodać ogłoszenie przez Internet, należy skorzystać z przycisku "Dodaj ogłoszenie" znajdującego się zawsze w górnej części ekranu.

Czy dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne?

Tak. Dodawanie zwykłego ogłoszenia przez Internet jest bezpłatne. Ogłoszenia można jednak dowolnie wyróżniać, aby były lepiej widoczne dla użytkowników naszego portalu. Taka usługa jest płatna - dowiedz się więcej o ogłoszeniach wyróżnionych.

Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?

Przewidujemy dwa rodzaje wyróżniania ogłoszeń na naszej stronie:
 • ogłoszenie wyróżnione w kategorii - znajduje się przed ogłoszeniami zwykłymi w danej kategorii. Ogłoszenia umieszczane są wg daty dodania (najnowsze u samej góry), a po upływie czasu wyróżnienia stają się ogłoszeniami zwykłymi.
 • ogłoszenie wyróżnione na stronie głównej - Ogłoszenie może być umieszczone na liście na stronie głównej. O kolejności ogłoszeń na stronie głównej decyduje data dodania ogłoszenia (najnowsze na samej górze)

Jak usunąć ogłoszenie z naszego serwisu?

Jeżeli podałeś e-mail do swojego ogłoszenia, wysłaliśmy na niego unikalny odnośnik pozwalający usunąć ogłoszenie. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na ten odnośnik, a następnie potwierdzić chęć usunięcia ogłoszenia.
W przypadku, gdy nasz e-mail nie doszedł lub usuwanie ogłoszenia nie działa, prosimy o kontakt na adres: info@ogloszenia.szczecin.pl - niezwłocznie usuniemy ogłoszenie.

Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?

Najczęściej system usuwa ogłoszenie w momencie gdy zostało ono dodane do serwisu kilkakrotnie (np. to samo ogłoszenie do kilku kategorii). Wówczas w serwisie pozostaje jedna kopia ogłoszenia.
Ogłoszenie może również zostać usunięte z powodu niestosowania się do zasad poprawnego dodawania ogłoszeń.

Zapłaciłem za ogłoszenie – dlaczego nie jest wyróżnione?

Ogłoszenia opłacane kartą kredytową lub przelewem tradycyjnym z wydrukowanego blankietu mają wydłużony czas realizacji. Płatności realizuje firma platnosci.pl - zobacz pełną listę czasów realizacji.
Jeżeli Twoje ogłoszenie nie jest widoczne od razu - nie martw się! Okres wyróżnienia ogłoszenia liczy się nie od momentu dodania, a od momentu wyróżnienia.

Chcę zmienić treść ogłoszenia, jak mam to zrobić?

Jeżeli podałaś/eś email do swojego ogłoszenia, wysłaliśmy na niego unikalny odnośnik pozwalający zmienić treść ogłoszenia. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na ten odnośnik a następnie wprowadzić zmiany.

Czy mogę dodać ogłoszenie do wielu kategorii?

Nie, jedno ogłoszenie może widnieć tylko w jednej kategorii. Prosimy o wybranie jednej, najlepiej pasującej kategorii do Twojego ogłoszenia.

Jak powinno wyglądać poprawne ogłoszenie?

Poprawne ogłoszenie powinno trzymać się podstawowych zasad:
 • nie składać się z samych wielkich liter - ogłoszenia pisane wielkimi literami mogą zostać usunięte. Wielkich liter używaj tylko w nazwach własnych oraz na początku zdania.
 • ogłoszenie powinno być dodawane tylko do jednej kategorii
 • ogłoszenie nie powinno zawierać treści niezgodnych z polskim prawem i etyką
Jednocześnie zastrzegamy, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń. Jeżeli traficie Państwo na ogłoszenie łamiące polskie prawo - prosimy o kontakt pod adresem: info@ogloszenia.szczecin.pl

Jak bezpiecznie zawierać transakcje?

Pamiętaj, że jesteśmy serwisem ogłoszeniowym. Za treść ogłoszeń i stan faktyczny opisywanych przedmiotów/usług odpowiadają ich właściciele. Pamiętaj aby osobiście spotkać się z osobą sprzedającą/usługodawcą aby omówić szczegóły.

Ktoś inny dodał mój telefon/email do ogłoszenia, co robić?

Skontaktuj się z nami pod adresem info@ogloszenia.szczecin.pl lub odwiedź nasze biuro (przy ul. Niedziałkowskiego 24 - pierwsze piętro, pokój 36). Ogłoszenie niezwłocznie usuniemy, a jeżeli sprawa będzie poważniejsza niż tylko głupi żart - możesz powiadomić policję o popełnieniu przestępstwa - jeżeli będziemy mogli pomóc w ustaleniu tożsamości ogłoszeniodawcy - z pewnością w tym pomożemy.