Proszę o kontakt zł Brygadzista zespołu sprzątającego zakład produkcji mięsnej - Szczecin Szczecin

Data publikacji: Marzec 27, 2018
  • Miejsce: Dąbie, Szczecin, Polska

Firma ISS Facility Services poszukuje pracownika na stanowisko Brygadzisty zespołu sprzątającego zakład produkcji mięsnej.

Zadania:
- Nadzór nad świadczoną usługą i pracownikami
- Organizacja pracy zespołu
- Kontakt z Klientem

Wymagania:
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane (jako Brygadzista lub Koordynator)
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- Pracę w godzinach nocnych od 22-6
- Praca 6-7 dni w tygodniu
- Stabilne warunki zatrudnienia

Kontakt - 660 780 101