Proszę o kontakt zł Dyrektor sprzedaży

Data publikacji: Wrzesień 14, 2020
  • Miejsce: Polska

Opis stanowiska
Do Twoich zadań na stanowisku Dyrektora Sprzedaży należeć będą:
zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego;
opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy;
utrzymywanie stałych kontaktów z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
wyznaczanie i systematyczne osiąganie celów biznesowych i jakościowych;
stałe zwiększanie efektywności sprzedaży;
nadzór nad przygotowaniem ofert handlowych;
prowadzenie negocjacji z klientami, ustalanie warunków współpracy.
Wymagania stanowiska
Wymagania:
doświadczenie menadżerskie w pracy w dziale sprzedaży i zarządzaniu zespołem;
umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;
praktyczna, swobodna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
czynne prawo jazdy kat.B;
dbanie o rozwój własny, jak i o rozwój swojego zespołu w celu zapewnienia wyników biznesowych obecnych, jak i przyszłych;wysokie umiejętności interpersonalne, do których należą w szczególności: efektywne zarządzanie zespołem z poziomu lidera, zaangażowanie i dynamizm, wysoki poziom samodzielności, zdolności negocjacyjne, bardzo dobra organizacja pracy, orientacja na cele, umiejętność pracy pod presją czasu;
umiejętności coachingu i rozwijania kompetencji zespołu.
Oferujemy
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość rozwoju zawodowego w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku;
partnerstwo i zgrany zespół;
niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, komputer, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@7hr.pl lub klikając w przycisk aplikowania.

Szczecin, Zachodniopomorskie