Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Holandia / Pracowik Produkcji / Para - Solo - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Holandia / Pracowik Produkcji / Para - Solo

Data publikacji: Kwiecień 7, 2021
  • Miejsce: Polska

Agencja pracy Morego (cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.
OFERUJEMY:
- wypłaty co tydzień na konto
- opiekę polskiego koordynatora
- przewóz do pracy
- ubezpieczenie
- możliwość pracy do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
- pakowanie i przepakowywanie produktów
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:
- chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- zaangażowanie
- samodzielność
- dokładność

Zarejestruj się: www.morego.pl
Zadzwoń: +48 537 782 500, +48 509 240 000
Wyślij CV: opole@morego.pl, rzeszow@morego.pl, olsztyn@morego.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.