400.00 zł Hostessa

Data publikacji: Luty 12, 2020
  • Miejsce: Polska

HOSTESSY
- Poszukujemy dziewczyn na stanowisko: HOSTESSA
Oferujemy:
-400 zł/Zlecenie + Prowizja
-Zwrot kosztów dojazdu
-Mieszkanie na czas pracy
Wymagamy:
-Ukończone 18 lat.
-Chęci do pracy
-Pewności siebie
Szczegóły:
- Miła atmosfera pracy
- Duża ilość gwarantowanych grup i rezerwacji
-Luksusowy nowoczesny wystrój lokalu

Zgłoszenia proszę kierować na
praca.hostessy1@wp.pl
lub pod numer telefonu : 606 949 533
(Miejsce przeprowadzanej akcji CAŁA POLSKA)

Podobne ogłoszenia

  • Zlecenie dla hostess
    Zlecenie dla hostess
    Dam pracę - - Luty 6, 2020 200.00

    Poszukiwane 3 hostessy -Zapewniamy 200zł podstawy gwarantowanej plus 25% od sprzedaży -sukienka firmowa na czas pracy Wymagamy: -ukończone 18lat -pozytywna aparycja Zgłoszenia proszę kierować na praca.hostessy1@wp.pl  lub pod numer telefonu : 606 949...

  • Koordynator pracowników tymczasowych
    Koordynator pracowników tymczasowych
    Dam pracę - - Luty 4, 2020 Proszę o kontakt

    Opis stanowiska: wprowadzanie nowych pracowników do pracy tłumaczenia podczas szkoleń BHP i innych bieżąca obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia rozwiązywanie ewentualnych niejasności motywowanie pracowników prowadzenie ewidencji czasu pracy pra...

  • Работа на производстве - упаковка тапас (испанские закуски)
    Работа на производстве - упаковка тапас (испанские закуски)
    Dam pracę - - Styczeń 23, 2020 Proszę o kontakt

    Описание работы: упаковка готовых закусок тапас порционирование готовой продукции подготовка продукции к отправке маркировка и наклеивание этикеток поддержание чистоты на производственной линии Требования к должности: имеете актуальную санитарную кни...