Proszę o kontakt zł Inżynier Budowy – ze znajomością języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Data publikacji: Sierpień 10, 2018
  • Miejsce: Polska

Wiodącą firmą, która realizuje projekty mieszkaniowe, przemysłowe, komercyjne i publiczne, a także obiekty sportowe w systemie generalnego wykonawstwa w Polsce i za granicą, poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Inżynier Budowy – ze znajomością języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Miejsce pracy: Lwówek Śląski

Twoje zadania :

Organizowanie i koordynowanie prac na budowie
Wspieranie Kierownika Budowy
Sporządzanie obmiarów wykonanych prac przez podwykonawców
Kontrola przestrzegania bhp
Nasze wymagania:

Doświadczenie na budowie na danym stanowisku
Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
Doświadczenie zawodowe
Biegła obsługa komputera
Bardzo dobra organizacja pracy

Co dostaniesz w zamian:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami
Aloną Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471