1.00 zł Inżynier Budowy Stargard

Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
  • Miejsce: Stargard, Polska

Jesteśmy firmą budowlaną z blisko 30-letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą. Zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja – Stargard

Jakie zadania na Ciebie czekają?

• Nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych
• Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
• Praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Wykształcenia wyższego
• Zaangażowania i sympatii do wykonywanej pracy

Czego możesz oczekiwać od nas?

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści INŻYNIER - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471