Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

1.00 zł Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

Data publikacji: Styczeń 12, 2021
  • Miejsce: Polska

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie)

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

Aplikacja na stanowisko pracy pod podanym linkiem.