Proszę o kontakt zł Kierowca zaopatrzeniowiec

Data publikacji: Styczeń 8, 2018
  • Miejsce: Polska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca zaopatrzeniowiec.

Zadania:
- dostarczanie towaru do punktów handlowych
- wsparcie pionu sprzedaży

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych /warunek konieczny/
- sumienność
- niekaralność
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (latem niektóre soboty)
- wyłącznie osoby szukające stałej pracy

Oferujemy:
- stałą pracę
- atrakcyjne stawki wynagrodzenia (stała pensja plus prowizja od wywiezionego towaru)

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@lodis.pl
Więcej informacji: 793 953 008