Proszę o kontakt zł KIEROWNIK PRODUKCJI BELGIA (PREFABRYKATY BETONOWE)

Data publikacji: Październik 12, 2017
  • Miejsce: Polska

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI (PREFABRYKATY BETONOWE)

Zadania:

monitorowanie procesu produkcji prefabrykatów betonowych

nadzór i ocena wydajności pracy personelu

planowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesu produkcji

pośredniczenie w kontakcie pomiędzy pracownikami produkcji a kierownictwem firmy

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

wykształcenie wyższe techniczne

znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

umiejętność kierowania grupą pracowników

prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdu samochodem

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie+ dopłaty za nadgodziny

zorganizowanie zakwaterowania

oddelegowanie do pracy w Belgii

dodatki paliwowe

prywatną opiekę medyczną

Prosimy o kontakt telefoniczny: 506 561 723 lub przesłanie CV na zagranica@ksservice.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. certyfikowana pod numerem 7254, posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest.