Proszę o kontakt zł Kucharz / Chef de Partie (Are, Szwecja)

Data publikacji: Marzec 12, 2018
Data modyfikacji: Czerwiec 18, 2018
  • Miejsce: Polska

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonego kucharza do pracy w sezonie letnim w hotelu 4* w Szwecji na stanowisku:

Kucharz / Chef de Partie (Are, Szwecja)

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie dań a la carte w przydzielonej sekcji,
- Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
- Przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:
- Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza w hotelach lub restauracjach a la carte,
- Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
- Znajomość kuchni kontynentalnej,
- Pasja i chęć rozwoju zawodowego,
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
- Atrakcyjna stawka godzinowa plus dodatek z tytułu pracy w godzinach wieczornych,
- Gwarantowane minimum 173 godzin pracy miesięcznie,
- Zakwaterowanie zapewnione w pobliżu hotelu (bardzo dobre warunki, niski koszt),
- Możliwość stałej współpracy z firmą.

Miejsce pracy: Szwecja (Are)

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 ​w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”.

Strona WWW: hdhunters.com