Proszę o kontakt zł Lekarz Internista - Holandia

Data publikacji: Maj 16, 2018
Data modyfikacji: Maj 18, 2018
  • Miejsce: Polska

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta świadczącego usługi medyczne, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Lekarz Internista - Holandia

Zakres obowiązków:
- precyzyjna diagnoza i leczenie powszechnych chorób
- prowadzenie dokumentacji, interpretacja wyników krwi

Wymagania:
- podstawowy stopień medyczny / Internista / niezbędny tytuł lekarza rodzinnego
- min. 2 lata doświadczenia w zawodzie
- biegła znajomość j. angielskiego
- znajomość oprogramowania lekarza Internisty, prowadzenie elektronicznego rejestru
- dobra wiedza medyczna i kliniczna, umiejętność badania pacjentów

Pracodawca oferuje:
- kontrakt
- wynagrodzenie 70 – 80 000 euro brutto/rocznie na okresie próbnym, 100 000 euro brutto/rocznie po okresie próbnym
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00
- szkolenie

Miejsce pracy: Holandia

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Lekarz Internista – Holandia”.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: katarzyna@agencja-headhunters.eu
lub kontakt pod nr tel. 667 692 669
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Strona WWW: hdhunters.com