Proszę o kontakt zł Lider Utrzymania Ruchu Łozienica

Data publikacji: Sierpień 19, 2017
  • Miejsce: Łozienica, Polska

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, poszukuje:

LIDERA UTRZYMANIA RUCHU
Łozienica k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)

OFERUJEMY:

- Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego szeroki pakiet szkoleń
- Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
- Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

OBOWIĄZKI:
- Nadzorowanie podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii, kontrola wykonywanych prac
- Nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników utrzymania ruchu
- Koordynacja i zarzadzanie projektami nowych uruchomień i prac inwestycyjnych
- Prowadzenie projektów udoskonalania maszyn i linii produkcyjnych
- Współpraca z działem produkcji w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu o LEAN Manufacturing

WYMAGANIA:
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku mistrza/ lidera utrzymania ruchu
- Zdolność do efektywnej współpracy z innymi działami firmy
- Znajomość narzędzi LEAN Manufacturing, TPM etc.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: experts@lsj.pl w temacie podając: Lider działu utrzymania ruchu

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Magda Dziechciowska: 508 144 900

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Strona WWW: www.lsj.pl