1.00 zł MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja Szczecin

Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Kim jesteśmy?
Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM

Jakie zadania na Ciebie czekają?
Nadzór nad monterami karton gips
Ścisła współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
Znajomości prac wykończeniowych
Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
Odczytywania schematów technicznych
Co my możemy zaoferować?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie - od 10 tys zł netto
Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
ZUS opłacony od realnych zarobków
Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:
anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń - 518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści MAJSTER Z J. ANGIELSKIM – oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471