Proszę o kontakt zł Majster Budowy Szczecin

Data publikacji: Maj 16, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Jesteśmy firmą budowlaną z blisko 30- letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą. Zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:
Majster Budowy
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
• Organizacja pracy na budowie (sił własnych i podwykonawców)
• Nadzór nad porządkiem prac na placu budowy
• Koordynacja gospodarki materiałowej

Nasze wymagania:
• Wykształcenie techniczne budowlane
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
• Mile widziani Kandydaci ze Szczecina i okolic

Co dostaniesz w zamian:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy i doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pozytywną atmosferę pracy

Jeśli na placu budowy czujesz się jak ryba w wodzie, prześlij nam swoje CV na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń do Anny Rydzewskiej – tel . 518-215-122
Nr wpisu do Rejestru: 13 471