Proszę o kontakt zł Menadżer Struktury MLM z doświadczeniem Szczecin

Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Agencja Pracy Goldmine Work Centre Sp. z o.o.
zatrudni Menadżera Struktury MLM z doświadczeniem
Oferujemy:
- wynagrodzenie netto 3000-10000 miesięcznie
- zapewniamy umowę o współpracy
- możliwość uzyskania samochodu i wycieczki przy spełnieniu kryterium zgodnie z umową
- przyjazne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z ogromnym doświadczeniem w MLM i zarządzaniu.
Zakres obowiązków:
-Aktywna budowa sieci sprzedaży MLM
-Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad działalnością struktur
-systematyczne zwiększanie wolumenu obrotu zgodnie z ustaleniami.
Oczekujemy:
-sumienność w wykonywaniu zadań
-asertywność, kreatywność
-umiejętność pracy w zespole
Proszę o kontakt pod nr tel.
Tel. 607 366 490 mail: rekrutacja@goldminework@com