Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Montaż rowerów (obsługa maszyny do budowy kół)!- NL - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Montaż rowerów (obsługa maszyny do budowy kół)!- NL

Data publikacji: Luty 16, 2021
  • Miejsce: Polska

Kolarstwo to Twoja pasja? Połącz ją z pracą! Czeka na Ciebie oferta przy produkcji najwyższej jakości rowerów wykonanych z węgla lub aluminium.

Miejsce pracy: Oldenzaal, Holandia

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego
-Wykształcenie techniczne lub zawodowe - praktyka
-Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i nastawienie na wyniki
-Mile widziane: podstawowa wiedza z zakresu jakości produktu i logistyki oraz doświadczenie jako mechanik rowerowy ;-)

Twoje zadania:
- Obsługa maszyny do budowy kół
-Składanie kół zgodnie ze standardowymi procesami i procedurami (montaż opon na gotowym kole, montaż kasety i tarczy (hamulca), wiązanie szprych do obręczy)
-Prowadzenie kontroli jakości i informowanie kierownika zespołu o ewentualnych problemach

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować
- Minimum formalności!
-Atrakcyjną stawkę godzinową: 13.27 euro brutto
- Stałe godziny pracy 7:30-16:00 i wolne weekendy
- Ubezpieczenie oraz dostęp do opieki zdrowotnej
- Zorganizowane zakwaterowanie i transport np. rowerem elektrycznym
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.