4200.00 zł Murarz

Data publikacji: Wrzesień 14, 2020
  • Miejsce: Polska

Opis stanowiska
- wszelkiego rodzaju prace murarskie - silka,

-obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

-prace ogólnobudowlane.

Wymagania stanowiska
- minimum rok doświadczenia w zawodzie murarza,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego będzie atutem,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od września na 3 miesiące,

- własny dojazd do Berlina,

- sumienność, rzetelność w pracy.

Oferujemy
- legalna i stabilna praca na okres 3 miesięcy w Berlinie,

- darmowe zakwaterowanie,

- darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.