Proszę o kontakt zł Nadzieljący prasę Szczecin

Data publikacji: Marzec 4, 2019
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Stanowisko Nadzielający
Zadania:
Kompletacja nadziałów prasy i prenumeraty do określonej populacji punktów sprzedaży i prenumeratorów
Miejsce wykonywania zadań :
Ekspedycja Prasy w Centrum Logistycznym w Szczecin Dąbie ul. Hangarowa 26-28.
Prognozowany czas wykonania zadań : we wszystkie dni wydawnicze tj. od niedzieli do soboty 22:00 – 2:30
Zapewniamy 5 dni szkolenia w środowisku pracy
Wynagrodzenie około 1300 PLN bez Vat
Warunki zatrudnienia : Umowa Zlecenie z podmiotem gospodarczym
Oferty prosimy składać do 15 marca 2019 r. do CL Szczecin ul. Hangarowa 26-28 w Szczecinie
Rozpoczęcie współpracy z dniem 1 kwietnia 2019 r.
Osoba do kontaktu : Eliza Grabarczyk 504-075-194

Podobne ogłoszenia

  • Zatrudnie do sklepu zoologicznego
    Zatrudnie do sklepu zoologicznego
    Dam pracę - - Maj 24, 2020 3200.00

    Zatrudnie energiczną osobę do pracy w sklepie zoologicznym w charakterze srpzedawcy. Praca w miłym młodym zespole, umowa o pracę, 3200 netto. Zainteresowanych prosze o kontakt: imperiasklepzoo@gmail.com

  • Pracownik infolinii - z orzeczeniem praca zdalna
    Pracownik infolinii - z orzeczeniem praca zdalna
    Dam pracę - - Maj 20, 2020 2600.00

    Pracodawca jest kluczowym podmiotem w branży energetycznej Polski. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie komfort pracy zdalnej, to koniecznie zapoznaj ...

  • Opiekunki osób starszych – poszukujemy firmy do współpracy
    Opiekunki osób starszych – poszukujemy firmy do współpracy
    Dam pracę - - Maj 18, 2020 Proszę o kontakt

    Poszukujemy firmy, z którą chcielibyśmy nawiąząć długoterminową współpracę, której celem będzie oddelegowywanie do Niemiec osób do opieki nad osobami starszymi. Od opiekunek i opiekunów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Prace przewidz...