Proszę o kontakt zł Niemiecka firma zatrudni Pracowników Budowlanych Szczecin

Data publikacji: Marzec 12, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Firma Budowlana RODZIEWICZ BAUSERVICE
poszukuje pracowników na stanowiska:
TYNKARZ, MALARZ, MURARZ, DEKARZ, MONTER DRZWI I OKIEN, PARKIECIARZ, ELEKTRYK , POMOC BUDOWLANA
do pracy na terenie Niemiec

Oferta Pracodawcy:
- Stawka zależna od pracodawcy (możliwe negocjowanie warunków z pracodawcą, po ukazaniu swoich umiejętności i kwalifikacji na miejscu pracy),
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- Oferta na dłuższy okres czasu (również na stałe) w dobrze prosperującej firmie oraz atrakcyjne zarobki.
Siedziba firmy: Neckargemünd, Niemcy
Miejsce pracy: Neckargemünd, Heidelberg i okolice

Zakres obowiązków:
-ocieplanie budynków, podwieszanie sufitów, tynkowanie, murowanie, itd.
Wymagania:
- Mile widziane prawo jazdy kat. B + własne auto,
- Doświadczenie w zawodzie minimum 5 lat,
- Sumienność, pracowitość.
Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w/w kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji: CV w języku polskim lub niemieckim na adres: stachowska.mrs.bauservice@gmail.com (w temacie wpisując wybrane stanowisko).
Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu +49 151 754 42786

UMOWA PODPISYWANA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ, NA NIEMIECKICH WARUNKACH