Proszę o kontakt zł Operator wózka widłowego - praca od zaraz! Szczecin

Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Umiesz jeździć na wózkach widłowych czołowych lub bocznych?

A może dopiero co skończyłeś kurs i chcesz nabrać praktyki?

Dołącz do nas!

Operator wózka widłowego - praca od zaraz!
Miejsce pracy: Łozienica k. Goleniowa

Twoim zadaniem będzie:
- transport wewnętrzny materiałów na halę produkcyjną
- rozładunek i załadunek wyrobów już gotowych
- nadzór nas sprawnym procesem dostarczania materiałów

Jeśli:
- Masz uprawnienia na wózki widłowe boczne wysokiego składowania lub czołowe - nie muszą być UDT!
- jesteś gotowy do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
- poszukujesz pracy na długi okres czasu

Wyślij swoje CV przez formularz znajdujący się na stronie https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-wozka-widlowego-praca-od-zaraz-/5241-3270-25-prc-2626.html !

Oferujemy Ci:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - druga na czas nieokreślony
- pełen pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki dla Twoich dzieci i cykliczne imprezy integracyjne dla wszystkich pracowników
- stawkę 18 zł brutto za godzinę + miesięczny system premiowy do 15%
- możliwość pracy w nadgodzinach (50%, 100%)

Masz pytania? Zadzwoń 511 866 775 lub napisz na d.bryczkowska@lsj.pl.

Odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami!

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

LSJ HR Group, nr licencji: 13331
www.lsj.pl

Strona WWW: www.lsj.pl

Podobne ogłoszenia

  • Menadżer Struktury MLM z doświadczeniem
    Menadżer Struktury MLM z doświadczeniem
    Dam pracę - Szczecin - Wrzesień 14, 2018 Proszę o kontakt

    Agencja Pracy Goldmine Work Centre Sp. z o.o. zatrudni Menadżera Struktury MLM z doświadczeniem Oferujemy: - wynagrodzenie netto 3000-10000 miesięcznie - zapewniamy umowę o współpracy - możliwość uzyskania samochodu i wycieczki przy spełnieniu kryter...

  • Monter/monterka - Dąbie-praca od zaraz- bez doświadczenia!
    Monter/monterka - Dąbie-praca od zaraz- bez doświadczenia!

    Lubisz wykonywać prace manualne? Majsterkowanie to Twoja mocna strona? A może chcesz zdobyć nowe doświadczenia? Wyślij swoje CV do nas, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie! Dla naszego klienta, zlokalizowanego w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy pracow...

  • Magazynier
    Magazynier
    Dam pracę - KOSZALIN - Wrzesień 14, 2018 Proszę o kontakt

    Obowiązki: Pracownik otrzymuje zestaw słuchawkowy, przez który dostaje polecenia dotyczące tego jaki karton i na którą paletę ma ułożyć. Wymagania: - Aktualna książeczka sanepidowska - chęć do pracy, - sprawność fizyczna, - preferowani mężczyźni. Ofe...