3300.00 zł Operator wózka widłowego

Data publikacji: Wrzesień 14, 2020
  • Miejsce: Polska

Opis stanowiska
prace rozładunkowe na magazynie;
obsługiwanie urządzeń:
- wózek wysokiego składowania (toyota RRB3),

- wózek czołowy (sztaplarka, toyota C3E150),

- wózek paletowy ze stałym podestem (toyota LRE300);

wydawanie towaru z magazynu;
prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
Wymagania stanowiska
uprawnienia do obsługi wozków II WJO;
mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych;
dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę;
stawkę godzinową - 20 zł/godz;
praca w systemie 2-zmianowym w pełnym wymiarze godzin;
9 godzin pracy dziennie, skrócony czas pracy w piątki;
istnieje mozliwośc pracy w Niemczech (w zaleznosci od zapotrzebowania, wynagrodzenie w euro);
możliwość dalszego rozwoju;
dostęp do szatni, pryszniców, jadalni;
dostęp do kawy i napojów zimnych.
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400

Kliniska Wielkie, Zachodniopomorskie