Proszę o kontakt zł Pakowacz-konfekcjoner

Data publikacji: Październik 12, 2020
  • Miejsce: Polska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

• kompletowanie zamówień (lekkie paczki),
• utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
• segregowanie artykułów
• rozkładanie produktów w magazynie
• praca z systemem dwunastogodzinnym (2x12- na 2 dni wolnego)

Wymagania:

• lubisz pracować w zespole,
• dodatkowym atutem będzie status studenta, albo nieskończone 26 lat

Oferujemy:

• pracę w młodym energicznym zespole,
• pracę dorywczą na 3 miesiące,
• pracę od 6:00-18:00, 3-4 dni w tygodniu,
• umowę zlecenia,
• 17 zł/brutto (dla osób uczących się brutto=netto)

Miejsce wykonywania pracy: Kołobrzeg

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj.

Wyślij nam swoje CV na mail: rekrutacja@7hr.pl
Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ, Kołobrzeg pod nr tel/viber:

Tatiana+48 537 018 400
Mariia +48 884 016 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727
Agencja zatrudnienia Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344

Strona WWW: www.7hr.pl

  • Młodszy Specjalista ds. należności z jęz. hiszpańskim i portugalskim zdalna
    Młodszy Specjalista ds. należności z jęz. hiszpańskim i portugalskim zdalna
    Dam pracę - - Październik 8, 2020 Proszę o kontakt

    Pracodawca to szwajcarska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą bielizny, koszul nocnych, piżam oraz strojów kąpielowych. W chwili obecnej firma posiada 45 oddziałów i jest obecna na rynkach ponad 120 krajów świata. Jeśli znasz ję...

  • Рабочий на производстве
    Рабочий на производстве
    Dam pracę - - Październik 7, 2020 Proszę o kontakt

    Описание работы: ручная работа со стекловолокном и тканью из него, работа на производстве: нарезание, шитьё, складывание и упаковка ткана из волокна. Требования к должности: опыт работы на производстве приветствуется, точность и старательность, хорош...

  • Pracownik produkcji
    Pracownik produkcji

    Opis stanowiska: Cięcie; Szycie; Łączenie; Składanie; Pakowanie elementów z tkanin, włókna i produktów kompozytowych. Wymagania stanowiska: Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, Dokładność i staranność; Pracowitość, uczciwość, zaangażowan...