Darmowe zł Pomocnik produkcji w Dannenberg (Niemcy) Dannenberg

Data publikacji: Październik 12, 2017
Data modyfikacji: Październik 13, 2017
  • Miejsce: Szczecin, Dannenberg, Polska

Birfood GmbH & Co. KG
poszukuje do pracy w Niemczech osób na stanowisko:

Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Dannenberg

Obowiązki:
Praca przy krojeniu sznycli drobiowych

Wymagania:
Motywacja i siła do pracy fizycznej
Pracowitość - sumienność

Oferujemy:
Umowa na warunkach niemieckich
Stawka godzinowa: 9,23 € brutto / godzinę
Praca w godzinach: 14.00-23.00
Wynagrodzenie wypłacane w terminie
Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
24 dni płatnego urlopu
Pomoc na miejscu w zameldowaniu oraz w sprawach formalnych (księgowych, podatkowych, zdrowotnych)
Firma zapewnia zakwaterowanie 1 km od miejsca pracy w dobrych warunkach (pokoje 2-osobowe), za które płaci pracownik 230-250 € miesięcznie. Możliwość poszukania sobie mieszkania na miejscu.

Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów do pracy

Osoby zainteresowane pracą na wyżej wymienionym stanowisku prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”