Proszę o kontakt zł Pracownik do biura ubezpieczeń - Przecław SZCZECIN

Data publikacji: Październik 10, 2018
  • Miejsce: PrzecŁaw, SZCZECIN, Polska

Zatrudnię osobę do pracy w biurze ubezpieczeniowym, zlokalizowanym w Przecławiu.

Wymiar czasu pracy: 20 godzin tygodniowo w godz. 9:00 – 13:00 lub 13:00 – 17:00

Forma zatrudnienia: umowa - zlecenie (docelowo umowa o pracę).

Stawka godzinowa: 15 zł. brutto

Zakres obowiązków:
- obsługa biura ubezpieczeń, m.in.: ofertowanie, obsługa klientów, sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
- obsługa punktu ksero
- obsługa Parcel Shopu GLS - wydawanie awizowanych przesyłek kurierskich (bez dźwigania)
- dbanie o estetykę miejsca pracy

Wymagania konieczne:
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe - również studenci)
- praktyczna umiejętność obsługi komputera
- niekaralność
- punktualność
- zaangażowanie w pracę
- wysoka kultura osobista
- uczciwość
- dyspozycyjność w przypadku nadgodzin.
- dojrzałość psychiczna i emocjonalna
- optymizm i poczucie humoru

Oferta pracy skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

CV prosimy wysłać na adres email.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”