9.49 zł Pracownik produkcji - dział montażu Augsburg, Niemcy

Data publikacji: Grudzień 6, 2018
  • Miejsce: Augsburg, Niemcy, Polska

Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pomocnik przy montażu podzespołów komputerowych
Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

WYMAGANIA:
podstawowa znajomość j.niemieckiego lub angielskiego - umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
zdolności manualne
sumienność i dobra organizacja na miejscu pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montaż niewielkich części komputerowych przy pomocy śrubokręta
kontrola złożonych elementów wg. instrukcji
OFERUJEMY:
niemiecką umowę o pracę
pracę w przyjemnej atmosferze
wsparcie koordynatora
pracę na 3 miesiące z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
pomoc w organizacji zakwaterowania
Oferujemy pracę na 1 zmianę poniedziałek-piątek w godzinach 7-17 oraz w soboty 9-12. Rozpoczęcie pracy 13.12.2018, najpóźniej 28.12.2018. Pracodawca organizuje szkolenie wprowadzające w j.niemieckim/angielskim. Docelowo pracodawca próbuje zatrudnić 17 osób. Zapraszamy pary/teamy do aplikowania na powyższą ofertę.

kontakt:
76 847 54 97
biuro@lemberger.com.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”