3200.00 zł Pracownik produkcji ręczna i maszynowa obróbka ryb

Data publikacji: Wrzesień 14, 2020
  • Miejsce: Polska

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

ręczna i maszynowa obróbka ryby
dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania stanowiska

posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy ją wyrobić
jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym
lubisz pracować w zespole
jesteś dokładny i sumienny
nawet jeśli nie masz doświadczenia!
Oferujemy
Gwarantujemy Ci:

legalną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
wynagrodzenie minimum 19,50 złotych brutto za godzinę + dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
premię za obecność 200 złotych brutto
dwuzmianową pracę (bez nocnych zmian!)
bezpłatne zakwaterowanie (2 osoby w pokoju)
bezpłatny dojazd do pracy
robocze ubranie i obuwie, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna
płatny urlop
wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA KOSZALIN pod nr tel/viber:

+48 884 116 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344

Koszalin