Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Rzeźnik – mięso wieprzowe - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Rzeźnik – mięso wieprzowe

Data publikacji: Styczeń 4, 2021
Data modyfikacji: Marzec 2, 2021
  • Miejsce: Polska

Rzeźnik – mięso wieprzowe (rożne stanowiska)
Miejsce pracy: Dania
Obowiązki:
- obój, rozbiór mięsa wieprzowego
Wymagania:
- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- chęć podjęcia pracy na dłużej
Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki nawet 230 dkk brutto

- zakład pomaga zorganizować mieszkanie
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy (mile widziane CV w języku angielskim) pod tytułem „Rzeźnik” lub kontakt telefoniczny: +48 538 389 078