Proszę o kontakt zł SPAWACZ ZBROJEŃ (Belgia)

Data publikacji: Październik 12, 2017
  • Miejsce: Polska

Poszukujemy osób chętnych do pracy w betoniarni na stanowisku SPAWACZ ZBROJEŃ (Belgia)

Obowiązki:
-Spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
-Doświadczenie przy spawaniu zbrojeń
-Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
-Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
-Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie
-Umowę o pracę
-Stawkę 14,97 EUR brutto/h + nadgodziny płatne 150% (ok 22,45 EUR brutto/h)
-Zorganizowanie zakwaterowania
-Prywatną opiekę medyczną
-Trzynastą pensję
-Zwrot kosztów paliwa (za dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy)
-Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o kontakt telefoniczny: 506 561 723 lub przesłanie CV na zagranica@ksservice.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. certyfikowana pod numerem 7254, posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest.