Proszę o kontakt zł Sprzątaczka w Spółdzielni Inwalidów Szczecin Centrum Szczecin

Data publikacji: Grudzień 6, 2018
  • Miejsce: Szczecin, Szczecin, Polska

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów „SELSIN“ w Szczecinie poszukuje Kandydata lub firmy która zajmie się sprawami na stanowisku:

SPRZĄTACZKA

Wymagania:

-orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane)
-sprawność fizyczna (bez ograniczeń ruchowych)
-udokumentowane doświadczenie w pracy
-umiejętność samodzielnej pracy
-rzetelność i sumienność

Zadania:

-sprzątanie pomieszczeń biurowych
-utrzymanie porządku na terenie firmy

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku do piątku (kilka godzin w tygodniu)
-możliwość uzgodnienia dni i godzin pracy
-możliwość uzgodnienia formy zatrudnienia
-pracę w centrum Szczecina
-opiekę medyczną

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@selsin.pl lub złożenie dokumentów osobiście w siedzibie firmy w Szczecinie, ul. Św. Ducha 2A , IV piętro, pok.405

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów „SELSIN” z siedzibą w Szczecinie przy ul. Św. Ducha 2a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.