7000.00 zł Tancerka go go

Data publikacji: Luty 18, 2020
  • Miejsce: Polska

Poszukuje odważnych i zdecydowanych dziewczyn na stanowisko: Tancerka go-go
Obowiązki:

taniec na scenę, table dance, show VIP

Wymagania:

minimalny wiek - 18 lat,
bardzo dobra prezencja,
pewność siebie,
doświadczenie mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

Zapewniamy:

bardzo dobre wynagrodzenie - tygodniówki 1720 zł - podstawy + prowizje(+/- 3 tys. tyg.),
elastyczny grafik,
mieszkanie na czas pracy,
zwrot kosztów podróży,
strój do pracy,
100% bezpieczeństwa (lokal posiada wykwalifikowanego ochroniarza).

Szczegóły:

mila atmosfera,
atrakcyjna lokalizacja,
klub nie świadczy usług seksualnych!!!
Godziny pracy 20:00-5:00
Miejsce przeprowadzanej akcji CAŁA POLSKA
UWAGA! OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.