4200.00 zł Zbrojarz / Cieśla szalunkowy / Betoniarz

Data publikacji: Wrzesień 14, 2020
  • Miejsce: Polska

Opis stanowiska
wykonywanie ścian żelbetowych
wykonywanie stropów żelbetowych
praca z rysunkiem technicznym
Wymagania stanowiska
mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa
doświadczenia w pracy jako cieśla, zbrojarz, betoniarz
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
chęci do pracy
dyspozycyjność do podjęcia pracy od września na 3 miesiące,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego będzie atutem,
własny dojazd do Berlina,
sumienność, rzetelność w pracy.
Oferujemy
legalną i stabilną praca na okres 3 miesięcy w Berlinie,
darmowe zakwaterowanie,
darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.