Proszę o kontakt zł ASYSTENT/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Data publikacji: Styczeń 17, 2018
Data modyfikacji: Kwiecień 9, 2018
  • Miejsce: Polska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale księgowości

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
- Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
- Weryfikację poprawności faktur,
- Przygotowywanie sprawozdań i analiz na potrzeby managera,
- Współtworzenie i optymalizację wysokiej jakości procesów w zakresie prowadzonych działań.

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość)
- Komunikatywna znajomości języka angielskiego
- Umiejętności analitycznego myślenia
- Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu
- Nie wymagamy od kandydatów doświadczenia w księgowości

Oferujemy:
- Możliwość wykorzystywania i doskonalenia znajomości języków obcych
- Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
- Bogaty pakiet socjalny
- Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
- Atrakcyjne wynagrodzenie
-Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja2@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php