Proszę o kontakt zł Ekonomista Kontraktu

Data publikacji: Kwiecień 18, 2018
  • Miejsce: Polska

RSM Poland to ponad 210 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysięce specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy do naszego oddziału w Szczecinie, kandydatów na stanowisko:

Ekonomista Kontraktu
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• Wykonywanie prac związanych z obsługą ekonomiczno-księgową kontraktów budowlanych;
• Wprowadzanie i rejestrowanie faktur w systemie komputerowym;
• Zatwierdzanie faktur i dokumentów kosztowych;
• Kontrola umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno–rachunkowym oraz poprawności i zgodności z umowami i pełnomocnictwami;
• Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych;
• Kontrola rozrachunków z kontrahentami w zakresie rozliczania kwot zatrzymanych;
• Archiwizacja dokumentacji księgowej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe: ekonomia, rachunkowość, finanse – mile widziane;
• Doświadczenie w księgowości w branży budowlanej lub w rozliczaniu finansowym budów – mile widziane;
• Umiejętność analizy dokumentów księgowych i prawnych (zlecenia, umowy, pełnomocnictwa);
• Doświadczenie w rozliczaniu delegacji;
• Praktyczna wiedza z zakresu tematyki vat, rozliczeń i obiegu dokumentów;
• Dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Excel i Outlook;
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

• Realną możliwość awansu pionowego i rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
• Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby proszone są o aplikowanie za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem:

lub bezpośrednio adres: praca@rsmpoland.pl

Administratorem danych jest RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A z siedzibą w Poznaniu 61-555, ul. Droga Dębińska 3B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Strona WWW: rsmpoland.pl