Proszę o kontakt zł Księgowa / Księgowy

Data publikacji: Kwiecień 23, 2018
  • Miejsce: Polska

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź, działająca na rynku zachodniopomorskim od 27 lat w branży usług outsourcingowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Poszukujemy osoby, która z pasją podchodzi do swoich obowiązków, na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę księgową i podatkową. Jest gotowa do podejmowania wyzwań i ciągłego dokształcania się.

W zamian oferujemy pracę w największym biurze rachunkowym w regionie zachodniopomorskim, wśród wielu specjalistów z różnorodnych dziedzin związanych z finansami i rachunkowością. Dajemy również możliwość ciągłego rozwoju wiedzy i doświadczeń oraz dostęp do najnowszych technologii.

Obowiązki:
• prowadzenie pełnej księgowości oraz rozliczeń podatkowych spółek kapitałowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami,
• raportowanie zgodnie z wymogami Klienta,
• terminowe sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych, tworzenie sprawozdań finansowych, bilansów,
• utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane finanse i rachunkowość lub min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości,
• znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
• dobra znajomość MS Excel,
• umiejętność zarządzania czasem i dotrzymywania wyznaczonych terminów,
• chęć uczenia się i otwartość na zmiany,
• znajomość programu ERP Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• prestiż pracy w największej firmie outsourcingowej w regionie zachodniopomorskim,
• pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina,
• bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwość pogodzenia życia zawodowego z prywatnym,
• premie stażowe,
• opiekę medyczną,
• multisport,
• naukę języka angielskiego,
• dostęp do najnowszych technologii, literatury branżowej, portali branżowych i szkoleń,
• wsparcie doradców podatkowych i radców prawnych w codziennej pracy,
• możliwość ciągłej aktualizacji wiedzy dzięki szerokiej ofercie szkoleń,
• przyjazne środowisko pracy wśród 70 doświadczonych specjalistów z zakresu różnorodnych dziedzin związanych z finansami i rachunkowością,
• komfort pracy na dwóch monitorach i najnowszym oprogramowaniu ERP Comarch Optima.

Oferty (CV) z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm. prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rekrutacja@rsmpoland.pl