Darmowe zł Pracownik Produkcji Szczecin

Data publikacji: Czerwiec 26, 2018
  • Miejsce: Załom, Szczecin, Polska

Lokalizacja : Szczecin/ Załom

Zakres obowiązków:
- Montaż nieskomplikowanych część/ komponentów;
- Prace manualne;
- Prace produkcyjne.

Oczekiwania:
-Dobra organizacja czasu pracy;
- Sumienność oraz dokładność;
- Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferta:
- Praca w oparciu o umowę o pracę;
- 2600 brutto + do 20% premii miesięcznej;
- Praca zmianowa od poniedziałku do piątku.

Benefity, dodatki :
- Darmowa opieka medyczna Medicover
- Dofinansowanie do kart Multisport
- Możliwość ubezpieczenia grupowego
- Karty Sodexo w okresie świątecznym
- Wczasy pod Gruszą