Proszę o kontakt zł Kucharz / Chef de Partie

Data publikacji: Wrzesień 29, 2017
Data modyfikacji: Grudzień 14, 2017
  • Miejsce: Polska

Headhunters Sp. z o.o. (KRAZ 10079) dla swojego Klienta poszukuje doświadczonych kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w sezonie zimowym (grudzień – kwiecień) w popularnych restauracjach w Szwecji na stanowisku:

Kucharz / Chef de Partie
(Szwecja)

Zadania:
- Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
- Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
- Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.

Wymagania:
- Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza, mile widziani kandydaci z doświadczeniem w hotelach lub renomowanych restauracjach,
- Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego,
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa plus bonusy),
- Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie z możliwością pracy w weekendy,
- Możliwość nadgodzin,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika (niski koszt zakwaterowania),
- Możliwość długotrwałej współpracy,
- Różne terminy rozpoczęcia pracy.​

Lokalizacja: Szwecja

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Kucharz / Chef de Partie”.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dorota@agencja-headhunters.eu
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Strona WWW: hdhunters.com