Proszę o kontakt zł Ekspert do spraw SPRZEDAŻY

Data publikacji: Grudzień 28, 2017
  • Miejsce: Polska

Ogólnopolski lider w branży szkoleniowo - doradczej poszukuje:
Ekspert do spraw SPRZEDAŻY
DO NOWYCH INNOWACYJNYCH PROJEKTÓW
Województwo pomorskie

Osoby na stanowisku będą miały dostęp do wysoko specjalistycznych usług biznesowych i szkoleniowych dla sektora publicznego, których użytkowanie niejednokrotnie wymusza ustawodawstwo Polskie lub Unijne
Oferujemy:
• Prace w młodym dynamicznym zespole
• Sprzedaż innowacyjnego produktu w sektorze publicznym
• Atrakcyjny system motywacyjny
• Możliwość kompleksowej obsługi Miast / Gmin / Powiatów - w usługach doradczych
• Skuteczną konkurencję z dużymi korporacjami

Narzędzia pracy:
• Samochód
• Telefon
• Laptop
• Szkolenia

Od kandydatów oczekujemy:
• Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
• Osiąganie w poprzedniej pracy, lub w aktualnej wyników sprzedażowych powyżej średniej zespołu
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Prawo jazdy kategorii B
• Wysoka kultura osobista

  • Pracownik sektora produktów: spożywczych, przemysłowych w Carrefour
    Pracownik sektora produktów: spożywczych, przemysłowych w Carrefour
    Praca w handlu i sprzedaży - Szczecin - Grudzień 12, 2017 Proszę o kontakt

    Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме. DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE: •dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów, •jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie, •lubisz gdy ciągle coś się dzieje, •potrafisz p...

  • Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy RUCH
    Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy RUCH
    Praca w handlu i sprzedaży - Warszawa / Szczecin - Listopad 27, 2017 Proszę o kontakt

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy Teren pracy: Szczecin, Stargard Jeśli: • Znasz rynek FMCG • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży • Umiesz nawiązywać kontakty i rozwiązywać konflikty handlowe • Jes...

  • Opiekun Klienta - branża finansowa
    Opiekun Klienta - branża finansowa
    Praca w handlu i sprzedaży - Szczecin, Stargard Szczeciński - Listopad 8, 2017 Proszę o kontakt

    Obowiązki: -aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych, -sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych, -realizowanie sprzedaży w oparciu o wysokie standardy sprzedaży, -budowanie długofalowych relacji z Kli...