Proszę o kontakt zł Opiekun Klienta - branża finansowa Szczecin, Stargard Szczeciński

Data publikacji: Listopad 8, 2017
  • Miejsce: Szczecin, Stargard Szczeciński, Polska

Obowiązki:

-aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych,
-sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych,
-realizowanie sprzedaży w oparciu o wysokie standardy sprzedaży,
-budowanie długofalowych relacji z Klientami.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
-co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w zakresie produktów hipotecznych,
-ugruntowana wiedza produktowa i procesowa w obszarze produktów detalicznych i hipotecznych,
-nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;
-samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
-inicjatywa i elastyczność w działaniu;
-czynne prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + atrakcyjna prowizja),
-elastyczny czas pracy (biuro do dyspozycji czynne w godzinach 9-17),
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
-profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów.

609 209 499