Proszę o kontakt zł Pracownik sektora produktów: spożywczych, przemysłowych w Carrefour Szczecin

Data publikacji: Grudzień 12, 2017
  • Miejsce: Szczecin, Polska

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE:
•dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
•jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
•lubisz gdy ciągle coś się dzieje,
•potrafisz pracować w zespole.

TWOJE ZADANIA:
•zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,
•realizujesz różnorodne zadania – u nas każdy dzień jest inny,
•dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,
•tworzysz przyjazną atmosferę.

MAMY DLA CIEBIE:
•stabilne zatrudnienie: umowę o pracę oraz możliwość dostosowania wymiaru etatu,
•pracę w systemie zmianowym,
•zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
•szkolenie zawodowe i specjalistyczne,
•wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
•pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

MIEJSCE PRACY: Carrefour Szczecin (Galeria Gryf), ul. Wiosenna 32

Prosimy o wpisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Carrefour Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Podobne ogłoszenia

  • Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy RUCH
    Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy RUCH
    Praca w handlu i sprzedaży - Warszawa / Szczecin - Listopad 27, 2017 Proszę o kontakt

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowo-Kolportażowy Teren pracy: Szczecin, Stargard Jeśli: • Znasz rynek FMCG • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży • Umiesz nawiązywać kontakty i rozwiązywać konflikty handlowe • Jes...

  • Opiekun Klienta - branża finansowa
    Opiekun Klienta - branża finansowa
    Praca w handlu i sprzedaży - Szczecin, Stargard Szczeciński - Listopad 8, 2017 Proszę o kontakt

    Obowiązki: -aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych, -sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych, -realizowanie sprzedaży w oparciu o wysokie standardy sprzedaży, -budowanie długofalowych relacji z Kli...

  • Pracownik Stoiska
    Pracownik Stoiska
    Praca w handlu i sprzedaży - - Listopad 2, 2017 Proszę o kontakt

    Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, z wysoką kulturą osobistą? Masz chęć do pracy oraz rozwoju zawodowego? To praca dla Ciebie PRACOWNIK STOISKA działu mięso/wędliny miejsce pracy: Szczecin, Centrum Oferujemy - stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie ...