Proszę o kontakt zł Cieśla konstrukcyjny/ Stolarz budowlany (Norwegia) Oslo

Data publikacji: Lipiec 22, 2017
  • Miejsce: Oslo, Polska

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy:
Cieśla konstrukcyjny Norwegia
z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Obowiązki:
Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody).

Oferujemy:
– Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo.
– Wynagrodzenie 190-210 NOK/godz.
– Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach.
– Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.
– Zatrudnienie na norweskich warunkach.

Wymagania
– Norweski numer personalny.
– Wymagamy wykształcenia kierunkowego – cieśla lub minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.
– Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.
Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji.

Mile widziane
-Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem:
Cieśla konstrukcyjny – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com
Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR – Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
Mazurska 42,
70-424 Szczecin
www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Strona WWW: www.eucbr.pl