Oferta pochodzi z serwisu Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

12000.00 zł Cieśla zbrojarz (spawacz) na prefabrykaty Belgia od sierpnia

Data publikacji: Lipiec 11, 2018

"Szukasz pracy jako cieśla zbrojarz (spawacz)? Dobrze trafiłeś!
Aktualne poszukujemy pracowników do naszych projektów realizowanych za granicą i w Polsce.

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki,
- pieniądze na czas,
- pomagamy w organizacji noclegów,
- pomoc konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
- atrakcyjne premie za polecanie fachowców (Zainteresowany? Zadzwoń, dowiesz się więcej).

Opis stanowiska:
- produkcja elementów żelbetowych,
- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu,
- prace porządkowe i pomocnicze,
- spawanie zbrojeń.

Wymagania:
- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy i własny samochód.

Uwaga!
Aby móc z nami pracować, musisz posiadać własną działalność gospodarczą. Zapewniamy jednak, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami i „poprowadzimy” Ciebie za rękę. Posiadanie własnej firmy to przede wszystkim korzyści finansowe wynikające z możliwości odliczenia zakupów (paliwa, biletów, środków czystości, etc.) od podatku. Z nami tylko zyskasz!

Podwykonawco pamiętaj!
Buduj razem firmą budowlaną Vitruvion, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 10A (58-540).
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Nie czekaj i zadzwoń!

Strona WWW: www.vitruvion.pl